حریم خصوصی

اطلاعاتی که از شما جمع آوری میکنیم

ما ممکن است اطلاعات زیر را جمع آوری و پردازش کنیم:

محرمانگی و امنیت اطلاعات

ما سخت در تلاش هستیم تا از دارما و کاربران خود در برابر دسترسی یا ایجاد تغییرات غیرمجاز، قرار دادن اطلاعات در اختیار سایر افراد یا تخریب اطلاعاتی که در اختیار داریم محافظت کنیم. در این راستا و به طور مشخص ما این اقدامات را انجام می‌دهیم:

تکنولوژی‌های جمع‌آوری داده آماری

دارما از تکنولوژی‌های مرسوم نظر Google Analytics و Crashlytics جهت جمع‌آوری اطلاعات آماری از رفتار کاربران و خطاهای به وجود آمده در سرویس استفاده می‌کند. این اطلاعات محرمانه بوده و دارما صرفا به منظور تحلیل رفتار کاربران، بهبود عملکرد سرویس و ارائه محتوای جدید از آن‌ها استفاده می‌کند.

ذخیره‌سازی اطلاعات

دارما برخی از اطلاعات حساب کاربری شما را در حافظه امن گوشی شما ذخیره می‌کند. همچنین به منظور دسترسی بهتر به محتوا، دارما محتوای درخواستی شما را در حافظه گوشی ذخیره می‌کند.
کلیه اطلاعات حساب کاربری شما در سرورهای امن دارما در ایران ذخیره می‌شوند. تمام پرداخت‌های مالی شما در محیط امن انجام شده و دارما صرفا اطلاعات مربوط به پیگیری تراکنش نظیر تاریخ انجام تراکنش و شماره پیگیری را ذخیره می‌کند.
کلمه عبور شما امکان دسترسی به بخش‌هایی از سرویس که ممکن است در اختیار کلیه کاربران نباشد را برای شما محیا می‌کند، بنابراین شما مسئولیت حفظ و نگهداری آن را بر عهده خواهید داشت. ما از شما می‌خوهیم که کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و آن را در بازه‌های زمانی تغییر دهید.

پذیرش و همکاری با مراجع نظارتی

ما به صورت مرتب شیوه نامۀ حریم خصوصی دارما را مورد بازبینی قرار می دهیم. هنگامی که شکایت های کتبی و رسمی دریافت کنیم، برای پیگیری با فرد شاکی تماس می گیریم. ما با مراجع قانونی ذی صلاح همکاری می کنیم تا هرگونه شکایت در ارتباط با انتقال داده های شخصی را ــ که امکان رفع مستقیم آن با کاربرانمان وجود نداردــ مورد بررسی قرار دهیم.

تغییرات

شیوه نامۀ حریم خصوصی دارما در فواصل زمانی مختلف ممکن است تغییر کند. ما بدون رضایت صریح شما، حقوق شما بر اساس مقررات شیوه نامۀ حریم خصوصی را کاهش نخواهیم داد. ما هرگونه تغییر را در این صفحه اعلام می‌کنیم. ما همچنین نسخه‌های قبلی این خط مشی رازداری را در قسمت بایگانی نگهداری می‌کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی دارما متعلق به شرکت ویرا فناوران گیتی است