شرایط استفاده از دارما

به دارما خوش آمدید. از اینکه از سرویس دارما استفاده می¬کنید سپاسگزاریم. این سرویس توسط شرکت ویرا فناوران گیتی ارائه می¬شود.
با استفاده از این سرویس شما با این شرایط موافقت می¬کنید. لطفا آن¬ها را با دقت مطالعه فرمایید.

استفاده از سرویس

شما باید از کلیه خط مشی‌هایی که به واسطه سرویس‌ در اختیار شما قرار گرفته است، پیروی کنید.
از سرویس‌های ما سوء استفاده نکنید. بعنوان مثال از تداخل در سرویس‌های ما یا تلاش برای دسترسی به آنها با استفاده از روشی به جز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارایه شده توسط ما، خودداری کنید. شما می‌توانید از سرویس‌های ما فقط بگونه‌ مجاز شناخته شده توسط قانون استفاده کنید. در صورت عدم تبعیت شما از شرایط یا خط مشی‌های ما و یا در صورت مشکوک شدن به هرگونه سوء عملکرد، ما ممکن است ارایه سرویس‌ به شما را متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم.
استفاده از سرویس‌های ما سبب نمی‌شود که مالکیت محتواهایی که به آنها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد. شما امکان استفاده از محتوای سرویس‌های ما را ندارید، مگر اینکه دارما به شما اجازه دهد یا به گونه‌ای دیگر به واسطه قانون مجاز به انجام این کار باشید. این شرایط به شما این حق را نمی‌دهند از نشان¬های استفاده شده در این سرویس‌ها استفاده کنید. نشان¬های قرار داده شده در دارما را حذف یا نامفهوم نکرده یا آنها را تغییر ندهید.
ما ممکن است اعلامیه‌های دارما، پیامهای اجرایی و سایر اطلاعات را در ارتباط با استفاده شما از دارما را برای شما ارسال کنیم. شما می‌توانید برخی از آن ارتباطات را لغو کنید.
خدمات ما در تلفن‌های همراه در دسترس هستند. از این خدمات به نحوی استفاده نکنید که باعث پرت شدن حواس شما شوند و باعث شوند قوانین ترافیکی یا ایمنی را رعایت نکنید.

حساب کاربری

شما برای استفاده از دارما نیاز به حساب کاربری خواهید داشت که توسط خودتان –برخی اوقات با معرفی دوستان- ایجاد می¬کنید.
برای حفاظت از حساب کاربری خود، رمزتان را فاش نکنید. شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب کاربری شما یا از طریق آن رخ می‌دهد. سعی کنید از ﺭمز حساب کاربری خود در برنامه‌های شخص ثالث استفاده مجدد نکنید. اگر متوجه استفاده غیرمجاز از رمز یا حساب کاربری خود شدید، با پشتیبانی دارما ارتباط برقرار کنید.

حفاطت از حق مالکیت معنوی و حریم خصوصی

در شیوه نامۀ حریم خصوصی دارما درباره نحوه استفاده ما از داده‌های شخصی شما و محافظت از حریم خصوصی شما هنگام استفاده از سرویس ما توضیح داده شده است. با استفاده از سرویس ما، شما موافقت می‌کنید که دارما می‌تواند از آن داده‌ها مطابق با خط مشی‌های رازداری ما استفاده کند.
ما به نقض کپی رایت واکنش نشان می دهیم و بر اساس رویۀ تعیین شده در قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان ایران مصوب 1348، حساب های افراد تکرارکنندۀ نقض حقوق را می بندیم، دسترسی آن ها به سرویس دارما را مسدود می کنیم و حق هر گونه اقامۀ دعوا در مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران را برای خود محفوظ می¬دانیم.

اطلاعاتی درباره نرم‌افزار موجود در سرویس‌ دارما

سرویس دارما دارای نرم‌افزار قابل دانلود است. این نرم‌افزار ممکن است به صورت خودکار و با ارایه یک نسخه یا ویژگی جدید، در دستگاه شما به‌روز شود.
دارما یک مجوز شخصی، جهانی، بدون حق ثبت، غیرقابل تخصیص به سایر افراد و غیرانحصاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از نرم‌افزار ارایه شده استفاده کنید. تنها هدف این مجوز آن است که به شما امکان دهد از سرویس‌ همانگونه که توسط دارما ارایه شده و به گونه‌ای که در شرایط مجاز شناخته شده است، استفاده کرده و لذت ببرید. شما اجازه ندارید هیچ بخشی از محتوا، سرویس و نرم‌افزار ارایه شده را کپی کرده، تغییر داده، توزیع کرده، فروخته یا اجاره دهید یا هیچ بخشی از آنها را مهندسی معکوس کرده یا تلاش کنید کد منبع آنها را استخراج کنید، بجز در مواردی که قانون این محدودیت‌ها را لغو کند یا مجوز کتبی از طرف ما داشته باشید.

تغییر و پایان دادن به استفاده از سرویس دارما

ما بطور مداوم در حال تغییر و بهبود سرویس خود هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم.
شما می‌توانید هر گاه خواستید دیگر از سرویس‌ دارما استفاده نکنید، اگرچه ما از رفتن شما متاسف خواهیم شد. همچنین دارما در هر زمان ممکن است ارایه سرویس به شما را متوقف کرده یا محدودیت‌های جدیدی را به سرویس دارما اضافه کرده یا ایجاد کند.

درباره این شرایط

ما ممکن است این شرایط یا شرایط اضافی را که به سرویس اعمال می‌شود تغییر دهیم تا بعنوان مثال تغییرات قانون یا تغییرات سرویس‌ ما را منعکس کنند. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. اگر شما با شرایط اصلاح شده موافق نباشید، باید استفاده خود از سرویس دارما را متوقف کنید.
این شرایط رابطه بین دارما و شما را کنترل می کنند. آنها هیچگونه حقوقی را که به نفع شخص ثالث باشد ایجاد نمی کنند.
اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی در آینده) دست کشیده ایم.
اگر در نهایت شرط خاصی قابل اجرا نباشد، این بر شرایط دیگر تاثیر نخواهد داشت.
قوانین جمهوری اسلامی ایران در مورد هر گونه منازعۀ ایجادشده در اثر یا ارتباط با این شرایط قابل اعمال است. کلیۀ دعاوی ایجادشده در اثر یا ارتباط با این شرایط یا سرویس دارما مشخصاً در مراجع ذی صلاح کشور جمهوری اسلامی ایران جنبۀ قانونی پیدا می کنند و شما و دارما نسبت به بررسی قانونی شخصی در این دادگاه‌ها با یکدیگر به توافق رسیده اید.

تمامی حقوق مادی و معنوی دارما متعلق به شرکت ویرا فناوران گیتی است